צוות שמיכי

צוות שמיכי

צוות שמיכי כאן עבורך, בשביל להבין טוב יותר את מה שעובר עליך ומה שאפשר בשביל להקל עלייך ועל המסע שלך.

Depositphotos_10746102_s-2019

בחירת נעליים בהריון

בחירת נעליים בהיריון היא בחירה לא פשוטה. בעוד שבגדי היריון יש בשפע, נעלי היריון זה דבר מעט יותר מורכב, במיוחד למי שלא מעוניינת לאבד את הסטייל והשיק שלה. כיום יש בהחלט נעלי נשים יפות להיריון, כולל נעלי עקב, שיכולות להתאים לכל מאורע ועדיין להיות נוחות מספיק לתקופה זו.

תקופת ההיריון

היריון זו אחת התקופות הכי יפות שיש, אך גם הכי פחות נוחות. לכן, צריך להתלבש בצורה נוחה וגם לנעול נעליים שיקלו על ההליכה ובמיוחד על הגב שכואב גם ככה. במהלך תקופת ההיריון, נשים עושות מעקב שבועות היריון וכך עוקבות אחרי התפתחות העובר. תחושה זו מלווה בתחושת אופוריה, שמחה וגורמת לאישה להרגיש יותר נעימה.

הרבה נשים בהיריון מרגישות מעט מוזנחות, ורוצות להרגיש מעט כמו עצמן. עם הבגדים והנעליים הנכונים הן בהחלט יכולות להרגיש יותר אסתטיות, מוקפדות ויפות. כיום יש לא מעט חנויות המציעות נעלי בובה, סירה, ובכללי נעליים שטוחות ואופנתיות ליום יום ובמיוחד לנשים בהיריון.

בנוסף לתחושת הנעימות, חשוב שהאישה תרגיש גם בטוחה וגם שיהיה לה מספיק נוח להסתובב, בבגדים נוחים המיועדים להיריון וגם בנעליים נוחות. בהיריון, לעיתים שוכחים טיפוח עצמי, שזה לגיטימי אבל משהו שמאוד חסר בתקופה זו, ולכן חשוב להשקיע גם בסטייל וגם בנוחות.

נעליים מושלמות להיריון

בהיריון יש בעיקר כאבי גב, נעליים נפוחות ואפילו בצקות. נשים בהיריון יעדיפו לנעול נעליים כמה שיותר נוחות, ללא עקב כלל, משהו שיוכלו להתהלך ולהסתובב איתו מבלי חשש ליפול או אי נוחות מסוימת. האם רק כפכפי אצבע זו האופציה היחידה? לא בהכרח.

נשים בהיריון יעדיפו כפכפים על פני כל נעל אחרת, או אפילו קרוקס. אין ספק שאלו הנעליים הנוחות ביותר, אך מבחינת סטייל הן נופלות הרבה מאחור. נעלי עקב נשמע כמו חלום ואף פנטזיה לנשים בהיריון, אך זה בהחלט אפשרי. כיום יש מגוון נעליים, כולל נעלי עקב (עם עקב נמוך עד בינוני) שיכולות להיות גם נוחות, גם בטוחות וגם להציג קצת סטייל בתקופת ההיריון.

בעוד שרופאים ימליצו ללכת על נעליים שטוחות לחלוטין, ואפילו כפכפים או קרוקס במהלך תקופת תשעת החודשים של ההיריון. נעליים שטוחות הן אופצה טובה, אך לא בהכרח כפכפים. כיום אפשר למצוא מגוון נעליים יפות, שטוחות ונוחות שמתאימות לכל תקופת ההיריון ועדיין להישאר שיקיות ובסטייל עם מראה מוקפד ואסתטי.

נעלי עקב בהיריון? לאנשים מסוימים זה יישמע כמו שטות מוחלטת ואפילו מסוכנת, אך לא תמיד זהו הדבר. יש נשים בהיריון שנועלות נעלי עקב, כי זה מה שהן רגילות, אך נועלות נעלי עקב להיריון עם עקב נמוך יחסית ולכן זה מאזן אותן מבחינת שיווי משקל ואין שום סכנה שייפלו חלילה. למי שאוהבת נעלי עקב ולא רוצה להיפרד מהן במהלך תשעת החודשים, זהו פיתרון לא רע.

האופציות כיום הן בלתי מוגבלות. נעליים שטוחות כבר מזמן נכנסו לאופנה והן טרנד בפני עצמן, עם המון עיצובים שונים ומדהימים המעניקים מראה אסתטי, נקי ומוקפד, במיוחד בתקופת ההיריון. גם לנשים שנמצאות במעקב היריון, נעליים שטוחות או נעלי עקב בעל עקב נמוך יעשו את העבודה וגם יגרמו להן להרגיש מעט יותר כמו עצמן. הרי אף אחד לא באמת רוצה לנעול כפכפים וקרוקס באופן קבוע, ובטח לא לאירועים.

רוצה שדולה מקצועית, תעזור לך להתכונן ליום הגדול?

שתפי באהבה :)

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

אפליקציה למעקב הריון

רוצה לעקוב אחר ההתפחות של התינוק שלך בבטן? בקישורים למטה, תוכלי לעקוב אחר ההריון שלך בצורה מסודרת וקרובה אליך, ישירות לנייד. 

להורדה באייפון
להורדה באנדרואיד

(*חשוב לדעת: האפליקציה לא שלנו בשום מקרה, רק המלצה)