בלי כל הבולשיט – סדרת תמונות גאונית חושפת את כל האמת מאחורי הורות!

רק אחרי שאתה נהפך להורה, אתה באמת מבין את הקושי... ואני לא מדברת על הקושי הכלכלי, הקושי בחינוך או על זה שאתה צריך לוותר על עצמך כל יום בשביל לגדל את הדור הבא. אני מדברת על הדברים הקטנים, שאף אחד לא מספר לך עליהם לפני, על זה שכבר אין לך באמת זמן להתקלח, שכבר לא באמת אכפת לך עד כמה הבית הרוס או על זה שכדי לצאת לסופר אתה צריך להתארגן כמו מינימום טיול 5 חודשים לדרום אמריקה. סדרת התמונות המצחיקה והגאונית שלפניכם, אותה צילמה דניאל גונתר, חושפת איך באמת נראית הורות ביום יום!

רק אחרי שאתה נהפך להורה, אתה באמת מבין את הקושי…

ואני לא מדברת על הקושי הכלכלי, הקושי בחינוך או על זה שאתה צריך לוותר על עצמך כל יום בשביל לגדל את הדור הבא. אני מדברת על הדברים הקטנים, שאף אחד לא מספר לך עליהם לפני, על זה שכבר אין לך באמת זמן להתקלח, שכבר לא באמת אכפת לך עד כמה הבית הרוס או על זה שכדי לצאת לסופר אתה צריך להתארגן כמו מינימום טיול 5 חודשים לדרום אמריקה.

סדרת התמונות המצחיקה והגאונית שלפניכם, אותה צילמה דניאל גונתר, חושפת איך באמת נראית הורות ביום יום!

דניאל, שהיא בעצמה אמא, מספרת שהיא הופתעה לגלות כמה חוש הומור יש להורים ועד כמה הקשיים האלו, שהם בעצם חלק בלתי נפרד מההורות, משותפים לכולם.

אני, בכל מקרה, יכולתי לראות את עצמי בכל אחת ואחת מהתמונות האלו!

מצויין!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

אגב, דניאל תמיד מחפשת משתתפים חדשים שישמחו לקחת חלק בפרוייקט, אז אם אתם מעוניינים ונמצאים באיזור, אתם יותר ממוזמנים לשלוח לה הודעה בעמוד הפייס שלה.
קרדיט: www.danielleguentherphotography.com

מקור:  Huffington Post

[interaction id=”549bef9408b0f989512871dd”]

שתפו עם החברים שתפו עם החברים